بسته های ویژه تبلیغاتی

ارسال تبلیغات باهزینه مناسب

تیم تخصصی ادزپنل با تخصص چندساله در زمینه تبلیغات هدفمند اکنون اماده سرویس دهی به شما می باشد ، بسته های ویژه ما از ارسال های 1.000.000 عدد آغاز خواهد شد .
این بسته ها مناسب کاندیدای ریاست جمهوری ، کاندیدای مجلس ، کاندیدای شورای شهر ، شرکت ها ( برندسازی مناسب ) ، آژانس های هواپیمایی ، دانشگاه ها و... می باشد که قصد ارسال پیام انبوه با هزینه مناسب را دارند .
ارسال ها در بسته های ویژه می تواند به شکل منطقه ای ( براساس شهرها ) ، محله ای ( بر اساس محلات شهرها ) ، کدپستی ( ارسال به مناطق شهرها به تفکیک کدپستی ) و ارسال مشاغل و اصناف می باشد .

ما حامی شما میشویم

باعث افتخار ماست که اطلاع رسانی برگزاری کنفرانس ها ، جشنواره ها و.. را به اطلاع ملت شریف ایران برسانیم ، جهت اطلاع از شرایط حمایتی ما می توانید با ما در تماس باشید .

دریافت مشاوره کاملا رایگان

شما میتوانید با کارشناسان ما در بخش فروش در ارتباط باشید و قبل از ثبت سفارش خود به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید تا تبلیغات شما با بازخورد بالایی همراه باشد .

گزارش دهی کامل ارسال ها

با سفارش ارسال پنل مدیریتی کاملا تحت وب در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید به صورت کامل گزارشات ارسال را بررسی و پیگیری نمایید .

ثبت سفارش تبلیغات

جهت ثبت سفارش خود تنها کافی است با ما در ارتباط باشید .

  گفتگو آنلاين
  تست ارسال
تلفن همراه :

نوع ارسال :